Yaşam

Canlı yayında güldüren mikrofon kazası! Rahmi Özkan’ın Müge Anlı’ya yaptığı sürprizi herkes duydu

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ve Tatlı Sert programında bugün iki kutlama yapıldı. Anlı bugün canlı yayında hem programın 3 bininci bölümünü hem de doğum gününü kutladı. Takımlarıyla birlikte kutlama yapan Müge Anlı ve Rahmin Özkan’ın ortasında komik anlar yaşandı.

“BÜTÜN GİZLİ GÖRÜŞMELERİMİZ ORTAYA ÇIKIYOR”

Uzun yıllardır programda yer alan avukat Rahmi Özkan, uzun uzun yaptığı konuşmada Anlı ve ekibine teşekkür etti. Müge Anlı’nın herkes tarafından sevildiğini söyleyen Özkan, “İnsanlar sizi sahiplendi” dedi. Yıllardır her doğum gününde Anlı’ya altın hediye eden Rahmi Özkan bu sene de kaçırmadı. Özkan, konuşmasının ardından Müge Anlı’nın kulağına eğilerek altın aldığını fısıldadı. Anlı mikrofonlara hatırlatmada bulunarak, “Gizli görüşmelerimizin hepsi ortaya çıkıyor” dedi.

CUMHURİYETİN ALTIN ​​HEDİYESİ

Yayınlanan konuşmasının ardından Özkan, “Yıllardır Müge Anlı’nın her doğum gününde elimizde büyüyen bir bebek olarak bebeklere Cumhuriyet altını veriliyor, bu Cumhuriyet altını bence hem Müge Anlı’nın doğum günü hem de bir hatıradır. 3000. programımızın başarısını “ olarak takdim ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu